Склад Ради закладу

Рада дошкільного навчального закладу у 2019-2020 н.р.

Голова – Хмільківська Ольга Сергіївна
Секретар – Омельченко Марія Віталіївна

 

 

Члени ради від батьків:

Кудін Анна Павлівна (гр. 1),

Андруховець Юлія Григорівна (гр. №2),

Бондаренко Анна Віталіївна (гр. №3),

Хмільківська Ольга Сергіївна (гр. №4),

Папуша Олена Юріївна (гр. №5),

Захарчук Ольга Вікторівна (гр. №6),

Старченко Марина Олександрівна (гр. №7),

Турчин Людмила Олександрівна гр. №8

Ілюк Наталія Дмитрівна гр.№9

Дзьоган Світлана Анатоліївна, гр. №10

Буряк Віталій Петрович гр. №11

Від педагогічного колективу:

Литовченко Наталія Володимирівна Володимирівна, завідувач

Москаленко Оксана Віталіївна, музкерівник

Огданська Людмила Олександрівна, вихователь-методист

Омельченко Марія Віталіївна, практичний психолог

Ратушна Валентина Василівна, вихователь

Парій Поліна Федорівна, вихователь

Ясир Світлана Павлівна, вихователь

Удовченко Ірина Юріївна, вихователь

 

Члени батьківських комітетів груп

Гр. №1: Кудін Анна Павлівна,

   Удод Марина Григорівна,

   Жила Марина Вікторівна.

Гр. №2: Андруховець Юлія Григорівна,

                Фауре Катерина В’ячеславівна,

                Селіна Ірина Олександрівна.

Гр. №3: Бондаренко Анна Віталіївна,

                Лук’яненко Єлізавета Петрівна,

               Єфремова Анна Григорівна.

Гр. №4: Хмільківська Ольга Сергіївна,

                Шолудько Ольга Олексіївна,

                Вільганюк Катерина Ігорівна.

Гр. №5: Папуша Олена Юріївна,

                Дворяткіна Тетяна Володимирівна,

               Леміщенко Лаура Сергіївна.

Гр. №6: Захарченко Ольга Вікторівна,

                 Надюк Ірина Олександрівна,

                 Гарібов Руслан Тофікович.

Гр. №7: Старченко Марина Олександрівна,

                 Черкашина Анна Леонідівна,

                 Бохончик Ірина Іванівна.

Гр. №8: Турчин Людмила Олександрівна,

                 Шелест Аліна Олегівна,

                 Полімонова Світлана Ігорівна.

Гр. №9: Ілюк Наталія Дмитрівна,

    Безугла Тетяна Павлівна,

    Бондаренко Валерія Валеріївна.

Гр. №10: Дзьоган Світлана Анатоліївна,

     Стадник Наталія Володимирівна,

     Кривенко Яна Вікторівна.

Гр. №11: Буряк Віталій Петрович,

     Гайдай Юлія Анатоліївна,

     Самойлова Діана Євгеніївна

Comments are closed.